aboutus

Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd.

Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd. Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd. Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd.
1 2 3
Rodzaj działalności: Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Sprzedawca
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
Ilość pracowników: <70
Coroczne wyprzedaże: 2 Million- 5Million
Rok założenia: 2007
pc Export: 70% - 80%
O nas
-01-
Wprowadzenie

GUANGZHOU FUNPLAY ANIMATION TECHNOLOGY CO., LTD działa w branży rozrywkowej od ponad 12 lat. Jako wiodący i profesjonalny producent, zawsze koncentrujemy się na badaniach, rozwoju i produkcji automatów do gier i VR.
Mamy doskonały zespół, w tym dział badań i rozwoju, dział produkcji, dział sprzedaży i marketingu oraz dział obsługi posprzedażnej. Nasz zespół ma doświadczenie w każdym aspekcie branży rozrywkowej - wybór gier, produkcja, układ podłogi, marketing, wsparcie techniczne i instalacje.
Jako globalny dostawca nasze produkty zostały wywiezione do ponad 100 krajów. Pomogliśmy naszym klientom obniżyć koszty o 20% i zachować jak największą rentowność.
Mamy świetny zespół do spraw badań i rozwoju, który umożliwia nam dostarczanie produktów najwyższej jakości, których wskaźnik awarii jest mniejszy niż 2%. Co dwa miesiące mamy na rynku nowe produkty.
Nasza firma przestrzega zasady: „Klient jest najważniejszy, Jakość jest priorytetem, Innowacja jest najwyższa”. Nasz shomroom obejmuje 4500 metrów kwadratowych. Zapraszamy kupujących z całego świata do odwiedzenia naszej firmy lub skontaktowania się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.

-02-
Historia

Nasza firma przestrzega zasady „klient jest najważniejszy, jakość jest priorytetem, innowacja jest najwyższa”. Zapraszamy kupujących z całego świata do odwiedzenia naszej firmy lub skontaktowania się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.

-03-
Usługa

Nasz zakres usług dotyczy każdego aspektu, od wyboru i układu gier rozrywkowych po kompleksowe rozwiązanie instalacyjne

si dożywotnia pomoc techniczna.

1, wybór gry:
Działamy w branży rozrywkowej od ponad 12 lat. Będziemy polecać najlepsze gry, które pasują do Twojej firmy i danych demograficznych Twoich klientów.
2, układ:

Nasi doświadczeni projektanci stworzą szczegółowy projekt CAD, który pokazuje układ i wybór gier dla optymalnego wykorzystania przestrzeni w pokoju gier.

3, instalacja:

Nasi wyszkoleni technicy mogą wyjechać za granicę, aby wykonać instalację.

4, dożywotnie wsparcie techniczne

Możemy zapewnić niezbędne szkolenie dla Ciebie i Twoich pracowników, aby zapewnić odpowiednią obsługę gier. Nasz technik to doświadczony i przeszkolony personel, który może pomóc w każdej potrzebie wsparcia technicznego. Mogą również pomóc, niezależnie od tego, czy Twój produkt jest objęty gwarancją!

-04-
Nasz zespół

Mamy doskonały zespół, w tym dział badań i rozwoju, dział produkcji, dział sprzedaży i marketingu oraz dział obsługi posprzedażnej. Nasz zespół ma doświadczenie w każdym aspekcie branży rozrywkowej - wybór gier, produkcja, układ podłogi, marketing, wsparcie techniczne i instalacje.

Szczegóły kontaktu