aboutus

Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd.

Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd. Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd. Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd. Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd. Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd.
<-Video Images->
Rodzaj działalności: Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Sprzedawca
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
Ilość pracowników: <70
Coroczne wyprzedaże: 2 Million- 5Million
Rok założenia: 2007
pc Export: 70% - 80%
O nas
Wprowadzenie

GUANGZHOU FUNPLAY ANIMATION TECHNOLOGY CO., LTD działa w branży rozrywkowej od ponad 12 lat.Jako wiodący i profesjonalny producent, zawsze skupiamy się na badaniach, rozwoju i produkcji automatów do gier i VR.
 
Mamy doskonały zespół, w tym dział badawczo-rozwojowy, dział produkcji, dział sprzedaży i marketingu oraz dział obsługi posprzedażnej.Nasz zespół ma doświadczenie w każdym aspekcie branży rozrywkowej - doborze gier, produkcji, rozplanowaniu pomieszczeń, marketingu, wsparciu technicznym i instalacjach.
 
Jako dostawca globalny, nasze produkty zostały wyeksportowane do ponad 100 krajów.Pomogliśmy naszym klientom obniżyć koszty o 20% i zachować jak największą rentowność.
 
Mamy świetny zespół do badań i rozwoju, który pozwala nam dostarczać produkty najwyższej jakości, których wskaźnik awaryjności jest mniejszy niż 2%.Co dwa miesiące wprowadzamy na rynek nowe produkty.
 
Nasza firma przestrzega zasady „Klient jest najważniejszy, jakość jest priorytetem, innowacja jest najważniejsza”.Nasz shomroom zajmuje 4500 metrów kwadratowych.Zapraszamy kupujących z całego świata do odwiedzenia naszej firmy lub skontaktowania się z nami, aby uzyskać więcej informacji.
 
Chiny Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd. profil firmy 0
 
 
 

Historia

Funplay Animation działa w branży rozrywkowej z oprogramowaniem do gier od 2007 roku. Nasze oprogramowanie do gier zyskało dobrą opinię na rynku demostycznym, a następnie zaczęliśmy rozwijać i promować automaty do gier w 2010 roku. Od 2013 roku zaczęliśmy działać na rynku zagranicznym.Nasze produkty są eksportowane do ponad 100 krajów.Pomogliśmy naszym klientom obniżyć koszty o 20%.

 

Usługa

Nasz zakres usług obejmuje każdy aspekt, od wyboru i układu gier rozrywkowych po kompleksowe rozwiązania instalacyjne

i dożywotnia pomoc techniczna.

 

1, Wybór gry:
W branży rozrywkowej działamy od ponad 12 lat.Polecimy najlepsze gry dopasowane do Twojej działalności i danych demograficznych Twoich klientów.
 
2, układ:

Nasi doświadczeni projektanci stworzą szczegółowy projekt CAD, który przedstawia układ i wybór gier w celu zoptymalizowania wykorzystania przestrzeni w pokoju gier.

 

3, instalacja:

Nasi wyszkoleni technicy mogą wyjechać za granicę w celu wykonania instalacji.

 

4, dożywotnia pomoc techniczna

Zapewniamy niezbędne szkolenie dla Ciebie i Twoich pracowników, aby zapewnić odpowiednią obsługę gier.Nasz technik jest doświadczony, wyszkolony, który może pomóc w każdej potrzebie wsparcia technicznego.Mogą również pomóc Ci niezależnie od tego, czy Twój produkt jest objęty gwarancją!

 

Nasz zespół

Mamy doskonały zespół, w tym dział badawczo-rozwojowy, dział produkcji, dział sprzedaży i marketingu oraz dział obsługi posprzedażnej. Nasz zespół ma doświadczenie w każdym aspekcie branży rozrywkowej - doborze gier, produkcji, rozplanowaniu pomieszczeń, marketingu, wsparciu technicznym i instalacjach.
Chiny Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd. profil firmy 0Chiny Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd. profil firmy 1Chiny Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd. profil firmy 2
 

Szczegóły kontaktu