aboutus
Linia produkcyjna

Guangzhou Funplay Animation Technology Co., LTD specjalizuje się w automatach do gier wideo, automatach do zabawy dla dzieci, maszynach do strzelania z broni, maszynach z pazurami dźwigowymi, maszynach do gier odkupienia, strzelankach, maszynach do gier wyścigowych, przejażdżkach dla dzieci, maszynach do koszykówki, VR itp. Jako profesjonalista producenta maszyn do gier, mamy doskonałe zespoły, w tym dział R&D, dział produkcji, dział sprzedaży i marketingu oraz dział posprzedażny. Nasze zespoły mają ponad 10-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej. Nasza fabryka obejmuje 4000 metrów kwadratowych i zatrudnia 70 pracowników. Zdolność produkcyjna wynosi 500 jednostek miesięcznie.

Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd. Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd. Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd. Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd. Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd.
OEM / ODM

Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd .. to firma produkująca wyrafinowane produkty, a sprzedaż kładzie nacisk na obsługę.

Produkcja fabryczna koncentruje się na wydajności i jakości. Produkcja, badania i rozwój nadążają za trendem, nie tracąc przy tym własnych cech.

Zespół produkcyjny aktywnie uczy się doskonałego rzemiosła, a my jesteśmy zjednoczeni, pomagamy sobie i chętnie pomagamy sobie nawzajem, aby produkować wysokiej jakości automaty do gier o wysokiej wydajności i pięknym wyglądzie.

Fabryczne urządzenia produkcyjne są aktualizowane i wymieniane w odpowiednim czasie, a różne zaawansowane urządzenia są stale wprowadzane w celu poprawy wydajności produkcji.

Badania i rozwój technologii produkcji zawsze są zgodne z zasadą zmieniającej się koncepcji i ciągle wprowadzane innowacje w celu wytworzenia produktów, które zadowolą każdego klienta.

Fabryczne zarządzanie produkcją wdraża koncepcję wysokiej wydajności, wysokiej jakości i entuzjazmu dla pracowników. Wdraża różne mechanizmy motywacyjne dla pracowników, poważnie podchodzi do produktów, zwraca szczególną uwagę na usługi i zapewnia najlepszą obsługę konsumentów.

R & D

Mamy świetny zespół do badań i rozwoju, który pozwala nam dostarczać produkty najwyższej jakości, których wskaźnik awaryjności jest mniejszy niż 2%. Oferujemy kompleksowe usługi od oprogramowania do gier, płyty IC do kabiny do gier. Co dwa miesiące na rynek będą trafiać nowe produkty.ONasze produkty zyskały dobrą opinię i uznanie nie tylko na rynku lokalnym i szerokim.

 

Nasz zespół R & D:

Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0
 

Szczegóły kontaktu